Milí rodiče,

chcete dopřát svým dětem bezva prázdninové dny plné zábavy a tvoření, na které budou pak ještě dlouho nadšeně vzpomínat?

Chcete dopřát sobě prostor, kdy se můžete vklidu věnovat tomu, co je potřeba s vědomím, že jsou děti v bezpečí a je o ně s láskou postaráno?

To vám můžu splnit.

Díky našemu mini táboru v termínu

 8.7. – 12.7. 2024

budete jistě VŠICHNI SPOKOJENI..

 

UŽ JEN 4 VOLNÁ MÍSTA..

 

MINI PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 

 TVOŘÍME Z RADOSTI

 

Základnu budeme mít v prostorách

ZŠ Svahová 26, Karlovy Vary

 

Tábor je pro 10 dětí ve věku 6 – 10 let.

(maximálně dítě, které půjde po prázdninách do 1. třídy / pokud by zájem měli sourozenci, kdy jeden z nich by se do tohoto rozmezí nevešel, je možná individuální domluva)

 

Každý den budeme spolu od 8:00 do 16:00.

(přivádět děti můžete od 7:45 (případně se individuálně domluvíme) a vyzvednou si je můžete od 15:30 nejpozději tak, abych v 16:00 mohla školu zavřít) 

Pokud budete chtít, aby vaše děti přicházeli a odcházeli samy, je to vpohodě, jen mi vyplníte požadavek.

 

Co budeme dělat jsem vám zkráceně nastínila už ve videu. 

Zapojíme se do všech možných druhů tvoření, podle toho, co koho z nás baví. Budeme tančit, cvičit (hlavně na začátku dne, abychom se všichni krásně protáhli, probudili a měli dostatek energie na to si den společně bezva užít). Budeme kreslit a jinak výtvarně tvořit, taky zpívat, a třeba i napíšeme básničku, když nás to bude bavit. Budeme hrát hry (venku i uvnitř) a věřím, že vyjde počásko i na výlet.. 

Každé ráno se poradíme na indiánské táborové radě, jak si daný den zorganizujeme. Dopoledne se budeme zabývat spíš aktivitami, pro které je potřeba udržet si více pozornosti. Po obědě si dáme válecí klídeček s poslechem audiopohádky, a na některé navážeme pak odpoledne venku, při tvoření v přírodě, na výletě, nebo při hledání pokladu.. ;-) Mám připravené hry dovnitř i ven do přírody (záleží, jaké bude počásko).

Každý v průběhu tábora přispěje tím, co ho baví a třeba v sobě i objevíme nějaký talent nebo schopnosti, o kterých jsme do teď nevěděli..

A na konci tábora předvedeme rodičům, co jsme za ten týden vytvořili.

 

Cena tábora

 3 390 Kč / 1 dítě

(sourozenecká sleva 3 190 Kč/ 1 sourozenec)

 

Pevná rezervace místa na táboře nastává, až po zaplacení uvedené částky

 

Cena zahrnuje obědy, odpol.sváču + pitný režim, cestovné (výlet)

(obědy budou bezmasé, přizpůsobeny dětské stravě a budou nám je vozit od úžasného kuchaře, pana Zelenky, 

z cateringové firmy Food Lord z Rybář)

 

Tady si můžete stáhnout přihlášku na tábor:

Přihláška na PT ENCANTO - Tvoříme z radosti (2).docx (17713)

Přihlášku, prosím, vyplňte, podepište a ofocenou mi ji pošlete na níže uvedený mail (originál přihlášky přineste, prosím, 1. den tábora).

Až mi přihláška přijde, bude dítě (děti) zařazeno(y) do seznamu zájemců o účast na PT. Dítě (děti) bude mít rezervované místo až po připsání platby na bankovní účet AirBank:

 

1618417013/3030

 

(do zprávy pro příjemce uveďte, prosím:

JMÉNO a PŘÍJMENÍ DÍTĚTE – PT KV 2024)

Děkuji

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů a pořizování foto a video dokumentace

 

Seznam věcí potřebných pro tábor budu postupně psát sem, kde si ho kliknutím můžete stáhnout a dostatečně předem, vám ho ještě zašlu i na mail, abyste si je mohly vklidu připravit. 

 

Už teď se moc těším na naše společné tvoření a na spoustu bezva věcí, které společně s vašimi dětmi i s Mirabel a ostatními členy její rodiny z filmu ENCANTO prožijeme..

 

Tady je videiko s ukázkou z tohoto filmu:

 

PRO VÁS, se kterými jsem ještě nespolupracovala, jsou tu, pro informaci, OHLASY lidiček, kteří moje služby už využili..

S Danuškou Jüthnerovou spolupracuje naše knihovna (Městská knihovna Sokolov) už řadu let. Nejdříve pro nás uspořádala kurz intuitivního tance pro ženy, který se setkal s kladným ohlasem jak veřejnosti, tak i členek našeho Dámského klubu. Potom pro maminky na rodičovské dovolené v rámci cyklu Informovaná máma připravila přednášku o metamorfní technice (technika na uvolnění stresů a psychických zátěží). 

V současné době naše spolupráce probíhá hlavně při pořádání akcí pro děti, a to jak z MŠ (Vítání jara), tak i pro veřejnost (Vítání jara, Probouzení broučků). Akce D. Jüthnerové doporučuji, zrovna dnes jsme s dětmi konečně probudili i ty poslední spáče mezi broučky a děti si to opravdu užily.

Mgr. Daniela Drobečková, ředitelka Městské knihovny Sokolov

-----------------------------

Moc děkuji za všechny akce, které jsi pro nás dělala (Vítej, jaro; Loučení s podzimem a vítání zimy; Probouzení broučků).
Akce máš vždy velmi pěkně přichystané a procítěné. Děti z MŠ i družiny, které jsme měli na akce pozvané, stejně jako učitelky, byly vždy nadšené a akci si krásně užily. Určitě využijeme Tvoji kreativity při další příležitosti.

Ema Reismüllerová, oddělení pro děti a mládež, Městská knihovna Sokolov

-----------------------------

První setkání paní Danušky Jüthnerové  a dětí z přípravné třídy ze ZŠ Svahová bylo pro děti velmi krásným a inspirujícím zážitkem, který kladně hodnotily i paní učitelky. Její pásmo plné  písní a tanečků s tématem "Vítání jara" bylo milým obohacením dne. Děti byly nadšeny i z dárku, který si za svoji snahu odnesly domů. Spolu s dětmi se těšíme na další pásmo tentokrát bude téma „O vodě".

Alena Zulegerová, knihovnice Městské knihovny Karlovy Vary – I .P. Pavlova

-----------------------------

Danuška Jüthnerová přišla do naší knihovny s nabídkou besedy pro dětičky jako svěží vánek. Rády jsme chtěli udělat co nejvíce dětem radost její besedou o podzimu a pozvali jsme dětičky z mateřské školky a z družiny.

Děti byly nadšené a moc si besedu užívaly, tančily, zpívaly, hledaly poklad a dozvěděly se vše, co podzim přináší do přírody a zvířátkům. Dokonce s paní učitelkou dostaly dárek – slunečnicová semínka pro ptáčky a těšily se, až naplní krmítka u MŠ a ZŠ. Akce Danušky Jüthnerové doporučuji a určitě její kreativity do budoucna opět využijeme.

Ludmila Machačová, knihovnice Městské knihovny na Čankovské v K. Varech

------------------------------

Danuska je uzasna ZENA, deti ji miluji a nejen ony. Byla jsem ucastna na jejim tabore s detickami. Nevahejte. Dagmar, klientka

 

------------------------------------------------------------------------------------

V případě vašich dotazů jsem k dispozici a mailu danajuthnerova@seznam.cz

a na mobilu 721342493 (mám i Whatsapp).

 

A zatím se můžete podívat na videiko, 

jak jsme s dětma v MK v Sokolově přivítali jaro..

 

A tady jsou fotečky z akce pro děti z družiny