"V mém těle je mi skvěle"

CVIČENÍ PRO KAŽDÉHO 

(bez ohledu na věk a kondici)

Stárnutí není nezbytné, aneb rozzáříme tělo i mysl

 

CHCETE SE CÍTIT SKVĚLE VE SVÉM ŽIVOTĚ i VE SVÉM TĚLE?

Víte, že to, jestli jsme zdraví, nebo nemocní i to jak fungují, nebo nefungují naše vztahy i ostatní oblasti našeho života se, z velké části, odvíjí od toho, co si o sobě myslíme a jak přistupujeme ke svému tělu?

 

CHCETE se naučit lépe vnímat svoje tělo a porozumět, co potřebuje, aby bylo TRVALE ZDRAVÉ, PEVNÉ, PRUŽNÉ a V KONDICI?

CHCETE si VYBUDOVAT NÁVYKY, které Vás v tom PODPOŘÍ, a to prostřednictvím CVIČENÍ, které NENÍ DŘINA, ale ZÁBAVA?

CHCETE stavět na PEVNÝCH ZÁKLADECH, které se JEN TAK NEZBOŘÍ?

 

PŘIJĎTE SI VYZKOUŠET CVIČENÍ PRO KAŽDÉHO 

 

* SKRZE KTERÉ se naučíte více vnímat sami sebe i své tělo a jeho potřeby (co mu dělá a nedělá dobře),

* KTERÉ zlepší celkově váš vnitřní pocit, což může podpořit změnu vašeho pohledu na dění ve vašem životě a příliv větší spokojenosti s tím, co se děje kolem vás,

* KTERÉ přispěje ke zrychlení metabolismu, k posílení imunity, k rozpohybování vaší životní energie, vašeho těla i života..

              

JE TO NETRADIČNÍ, NENÁROČNÉ CVIČENÍ,

 

* KDE nejste omezen(a) věkem, ani aktuálním stavem Vaší kondice,

* KDE Vás nikdo NEPOSUZUJE a NEHODNOTÍ,

* KDE RESPEKTUJEME JEDINEČNOST KAŽDÉHO z nás, a tak není potřeba se s NIKÝM POROVNÁVAT,

* KDE NENÍ NIC POVINNÉ (když to nejde jedním způsobem, najdeme jiný..),

* KDE probouzíme naši radost a hravost a kde se na Vás těšíme…

 

PRO KOHO toto CVIČENÍ JE?*

pro vás, kteří chcete být zdraví a bez bolesti

pro vás, kteří chcete získat pozitivní návyky, omladit a rozpohybovat své tělo, zvýšit jeho kondici,

* pro vás, kteří se máte chuť aktivně pobývat v bezva partě a inspirovat se tím, co pomáhá druhým,

* pro vás, kteří chcete ve svém tělíčku najít zalíbení a cítit se v něm příjemně,

* pro vás, kteří cítíte, že potřebujete v sobě a ve svém životě něco změnit,

* pro vás, kteří v sobě chcete probudit ztracenou životní jiskru, radost a hravost...

jako příprava tělíčka i pro vás, které táhne aerobic, Zumba, fitko, spinning a další aktivity, na které v tuto chvíli nemáte dostatečnou kondici a odvahu..,

* Nenašli jste se v tomto výčtu? Nenechte se tím odradit.. Pro vás je to určitě taky.. ;-) Pokud si nejste jisti, napište mi, nebo zavolejte, můžeme to, pro váš klid, zkonzultovat..

 

JE JEDNO, KOLIK VÁM JE LET..

JE JEDNO, JAKOU KONDICI TEĎ AKTUÁLNĚ MÁTE nebo NEMÁTE..

JE JEDNO, JESTLI VÁS AKTUÁLNÉ NĚCO BOLÍ nebo NEBOLÍ..

.. změna je vždy možná..

 

Když to nezkusíte, nezjistíte.. ;-)

JAK HODINY PROBÍHAJÍ?

 

Kdo mě zná, tak už ví, že přistupuji ke všem službám a aktivitám, které pořádám hodně intuitivně, na základě vnímání lidiček, kteří se dané akce účastní a jejich celkového aktuálního rozpoložení..

Proto, stejně jako intuitivní tance, které pořádám, i toto cvičení má svobodný prostor a více variant, jakým můžete daný cvik provést, vzhledem k aktuální kondici a vašemu zdravotnímu stavu..

Zohledňuji vždy také aktuální roční období, protože každé má jiný vliv na naši psychiku i na fungování našeho tělíčka a na jeho kondici (třeba v zimě je potřeba brát v potaz přirozený útlum našeho těla a jeho potřebu více odpočívat, ale zároveň je smysluplné podpořit plynulé proudění životní energie v těle a zdravé fungování všech orgánů).

 

V průběhu cvičení si můžete vybrat:

jestli cvik uděláte vestoje, vsedě na židli, nebo jen s její oporou,

pokud máte pocit, že aktuálně, fyzicky, cvik nezvládnete, můžete si zavřít oči a jen si představovat, že ho cvičíte – i tato varianta má stejné účinky, jako když cvik provádíte opravdu..

Kombinujeme efektivní dýchání, kterým celkově okysličujeme organizmus a jednotlivé orgány, kterým prohříváme tělíčko, podporujeme jeho regeneraci, metabolismus a následně i spalování tuků s jednouchou sebe-masáží jednotlivých částí těla, která rozproudí stagnující lymfu, zvyšuje prokrvení uvnitř svalů a umožňují dlouho nepoužívaným (zatuhlým) svalům relaxaci, pročišťuje organizmus, a tím je možné svaly zpevnit a dostat tělíčko do kondice bez extrémní námahy a pomocí menšího množství cviků..

Takže se, ve finále, cítíme hezky ve svém těle bez toho, že bysme byli po cvičení energeticky vyčerpaní a unavení..

Taky inspiruji ke změně návyků, kterými tělo, většinou nevědomě zatěžujeme a přispíváme tak k jeho zatuhnutí, horšímu fungování, k rychlejšímu opotřebení a stárnutí..

Protože mé původní povolání je dětská sestra a mám tedy zdravotnické vzdělání, úplně přirozeně mě to vede k tomu, že je cvičení sestaveno tak, aby vás obohatilo i ze zdravotního hlediska, a máte možnost se mnou kdykoli, v případě potřeby, cokoli zkonzultovat..

 

CVIČÍME

 

ZŠ Svahová 26, Karlovy Vary

(vchod z levé části budovy – po schodech nahoru, nutné nejdřív projít zelenou bránou)

 1x týdně, 17:00 – 18:00 

(aktuálně ve středu, ale, dle situace, je možnost případné jednorázové změny dne v týdnu otevřená).

 

*** Na jednotlivé hodiny se, prosím, hlašte předem na mail: danajuthnerova@seznam.cz nebo na mobil 721342493 (stačí sms - mám i Whatsapp). 

 

CO S SEBOU?

 

" PITÍ v uzavřené lahvi

" Pohodlný oděv na cvičení

" OBUV, ve které nechodíte venku (nejlépe s měkkou podrážkou; pro otužilejší typy případně stačí silné, teplé ponožky – podlaha je parketová)

DEKU nebo PODSEDÁK ( pokud budete cvičit na židli a POTŘEBUJETE MĚKKČÍ SEZENÍ – židle jsou plastové)

" KARIMATKU, nebo jinou podložku na cvičení (pokud jste schopni cvičit vleže a v sedě na zemi..)*

Pokud jste zdaleka a nejedete autem, nebo podložku nemáte, dejte mi vědět, nějaká se pro vás jistě najde..

 

*V současné době cvičíme většinou jen v sedě na židli a ve stoje, takže karimatka, zatím, není potřeba..

 

CENA

 

250 Kč / 1 vstup (1 osoba)

900 Kč / 4 vstupy – PŘEDPLATNÉ (platí 6 týdnů) – ušetříte 100 Kč

2100 Kč / 10 vstupů – PŘEDPLATNÉ (platí 3 měsíce) – ušetříte 400 Kč

 

 

Na jednotlivé vstupy i na předplatné je možné si zakoupit 

D Á R K O V É  P O U K A Z Y *

osobně nebo objednat na tel.: 721342493, nebo mail: danajuthnerova@seznam.cz

(po zaslání částky na účet, který vám sdělím, posílám POUKAZ do mailu) 

 

* POUKAZ platí 2 měsíce (platnost je uvedena na poukazu) - to znamená, že nejpozději v den ukončení platnosti poukazu je potřeba, abyste se mi ozvali a na cvičení se přihlásili (pokud se tak nestane, poukaz propadá).

 

Přeji zázračné dny prožité ve zdraví a v radosti

a těším se na vás..

 

S láskou DJ

------------------------------------------

Co o CVIČENÍ PRO KAŽDÉHO říkají ti, kteří už se mnou cvičili?

K Danušce na cvičení chodím od začátku a byl to můj nejlepší krok, který jsem udělala. Danuška ne jen, že ví úplně přesně, na co se zaměřit, ale umí ty cviky i krásně vysvětlit, ukázat a ještě přesně popíše, co a jaký sval zrovna procvičujeme. Po cvičení se vždy cítím jako bych lítala a taky vím, že jsem procvičila to, co bylo zapotřebí. I když to někdy nevypadá, ale pěkně to zabere a to neděláme nějaké bůhví jak těžké cviky, ale zato potřebné a každá buňka v mém v těle jásá, jak ji krásně prokrvím a procvičím. A v práci, když je chvilka, tak cviky dělám a protahuji se a hned je to znát a cítím se krásně a zdravě. Hlavně jsem zjistila, že začínám i své tělo více vnímat a mít se víc ráda. Jsem ráda, že jsem k Danušce přišla a poznala ji. Děkuji za to úžasné cvičení, které mně velice pomáhá. Neřekla bych, že se člověk protáhne i posílí, a nemusí se dřít a potit v posilovně. Žádné cvičení mi nedalo to, co tohle, a hlavně se na něj těším..

Verča, 41 let
--------------

Cvičení mi moc pomáhá. Postupně protáhneme celé tělo, většinou i svalíky o kterých jsem neměla tušení, že je vůbec mám.  Ale vždy se mi moc uleví, spadne ze mě únava a celé tělo je takové lehčí, než bylo předtím. Někdy mám pocit, že bych mohla létat.

Někdy se mi stává, že se mi na cvičení k Danušce vůbec nechce. Mozek říká: "Buď doma, lehni si a nikam nechoď." Vždycky když nad tímto pocitem zvítězím, zvednu se a jdu, je mi odměnou krásný, lehký pocit po cvičení, kdy jsem na sebe hrdá a pochválím se, že jsem udělala něco pro sebe a pro své tělo, kterému dávám zabrat třeba tím, že spím méně než bych potřebovala nebo jedu "na doraz" i když cítím, že už opravdu nemůžu. Teď ale díky cvičení s Danuškou, se snažím víc poslouchat svoje tělo, respektovat, když jsem unavená, více odpočívat, relaxovat a nenakládat sama sobě víc než jsem schopná zvládnout tak, abych se cítila hezky. Chtěla bych si cvičit i sama doma, ale zatím se mi to moc nedaří. Proto mi dělá dobře, když se sejdeme s ostatními a cvičíme pod vedením Danušky, která moc dobře ví, co dělá. Určitě toto cvičení každému moc doporučuji, jsme k sobě všichni laskaví, nikdo nikoho neposuzuje. Podporujeme se a pomáháme si a je to bezva.

Lenča, 35 let

-------------

Od Danušky přišla nabídka na ukázkovou hodinu "cvičení pro každého". Zaujalo mě to a tak jsem se zúčastnila. Způsob cvičení byl pohodový. Střídalo se cvičení v sedě na židli a ve stoje. Nic náročného u čeho by se člověk zapotil. Postupovali jsme odshora od hlavy směrem dolů k nohám a protahovali postupně různé svaly v těle. Příjemně jsem se u cvičení zahřála a odcházela s uspokojivým pocitem, že příště přijdu zas, protože to je přesně pro mě. Začala jsem chodit celkem pravidelně, protože mi cvičení dělalo dobře nejen na bolavá záda. Ačkoli jsem někdy přicházela na cvičení s bolavými zuby nebo bolavým kolenem, během cvičení se mi většinou ulevilo. Pokaždé se příjemně zahřeji, protáhnu, cítím více energie a odcházím ze cvičení uvolněná a s dobrým pocitem, že pomáhám svému tělu, aby dobře fungovalo. Také se učíme správně dýchat, aby cvičení bylo co nejefektivnější. Moje kamarádky si začaly všímat, že už nevypadám tolik unavená a že se mi vrátila barva do tváří a ptaly se, co se sebou dělám. Vyprávěla jsem jim o cvičení a že ho moc doporučuji každému, kdo chce něco dělat pro své zdraví. 

Lenka, 55 let
                                   
--------------

Účastnila jsem se i cvičení a tanečků s Danuškou. Toto cvičení bych nazvala tak trochu "jiné, ale hezky jiné". Zaujala mě jak praktičnost ku zdraví našemu, mému fyzičnu, tak i propojení s intuicí s jakou Danuška toto cvičení vede. Mě osobně cvičení dalo zajímavý další pohled a vnímání svého těla, pocit uvolnění a radost z pohybu. Věrka                                   

--------------
Mila Danusko, s vdecnosti a laskou dekuji za dnesni cviceni. Vnimam reakci meho tela, bajecne uvolneni a KAZDA BUNKA V MEM TELE STASTNA, ZDRAVA A KRASNA JE..
Dagmar, 66 let