TANEC JAKO CESTA k UZDRAVENÍ

Intuitivní tanec 

 

AKTUÁLNÍ TANEČNÍ AKCE 

O všech aktivitách budou vždy, s předstihem, informace tady na webu i na FB.

 

Nejbližší termín:

22.6.2024

 
vždy 10:00 - 12:00, více se dozvíte ZDE
 

 

-------------------------------

 

Moje zkušenost je, že:

 

„JE LEPŠÍ ŽIVOTEM TANČIT, NEŽ SE JÍM JEN PRODÍRAT.. „

ŽIVOT JE POHYB a když se nehýbu spolu s ním, když netvořím to, po čem toužím, když se bráním dělat kroky vpřed, když lpím na něčem, co už nefunguje, chřadnu já i moje tělo a dny jsou chladné a šedivé..

Tancem a pohybem dokážu rozpohybovat a rozzářit nejen sama sebe a své tělo, ale i svůj život.

Když jsem ve spojení se svým tělem, když s důvěrou následuji jeho impulsy a naplňuji jeho potřeby, vnímám tak i sama sebe, své nitro, svoji sílu, schopnosti  a svůj bezmezný potenciál tvořit si svůj vysněný život ve zdraví a v radosti..

Když, s určitým záměrem, nebo jen tak, bez záměru svému tělu umožňuji, aby se hýbalo, jak ono zrovna potřebuje, probíhají ve mně hluboké uzdravující procesy, které mě vedou ke klidu a pohodě ve mně i v mém životě..

!!! TANEČNÍ VIDEOUKÁZKY a VIDEOINFO jak to u nás chodí

můžete shlédnout zde !!!

 

 

A MÁM TU ZKUŠENOST, ŽE SKRZE PŘIROZENÝ TANEC a POHYB, BEZ PRAVIDEL A OMEZENÍ, BEZ POSUZOVÁNÍ a POROVNÁVÁNÍ SE S OSTATNÍMI, JE MOŽNÉ OPRAVDU POZNAT SAMA SEBE  a SVOJI VNITŘNÍ PRAVDU, bez níž nám chybí víra v sebe, pocit klidu a bezpečí, odvaha věci měnit a přijímat to nové, co k nám přichází.. TANEC NA NÁS MŮŽE MÍT UZDRAVUJÍCÍ a ODLEHČUJÍCÍ VLIV, KDYŽ TO UMOŽNÍME..

A PLATÍ TO I PRO VÁS, KTEŘÍ JSTE SI DO TEĎ MYSLELI, ŽE VY A TANEC NEJDETE DOHROMADY.. MÁTE HO V SOBĚ. JEN HO PUSŤTE VEN.. KDYŽ TO NEZKUSÍTE, NEZJISTÍTE…

* JE JEDNO, KOLIK VÁM JE LET (jste vítáni od 15 a výše – horní věková hranice bez omezení /na některé taneční akce vítáme i děti – vždy dám vědět předem)

* JE JEDNO, V JAKÉ JSTE MOMENTÁLNÍ KONDICI (svůj stav si hlídáte a podle něj se zařizujete/kdykoli si můžete odpočinout/tančit můžete i o berlích-můžete si hačnout, nebo hajnout.. /co zrovna nedokážete udělat fyzicky, můžete si představit, že to děláte, což má stejný efekt)

* TO, K ČEMU VÁS BĚHEM HODIN VEDU JE pro vás NABÍDKOU a INSPIRACÍ, JE NA VÁS JAK SI TO UCHOPÍTE, abyste si to užili a cítili se v tom fajn. U NÁS NENÍ NIC POVINNÉ..

* JE JEDNO, JESTLI, podle vás, MÁTE NĚJAKÁ ZDRAVOTNÍ nebo JINÁ OMEZENÍ, protože na našich tanečkách ŽÁDNÁ OMEZENÍ NEEXISTUJÍ..

 

POKUD SE STYDÍTE nebo SE BOJÍTE, CO SI O VÁS OSTATNÍ BUDOU MYSLET, tak buďte vklidu. My respektujeme jedinečnost každého z nás a jsme tu pro to, abysme se, právě tou naší rozmanitostí navzájem podpořili a inspirovali BEZ POSUZOVÁNÍ a POROVNÁVÁNÍ SE S DRUHÝMI..

 

PŘIJĎTE a ZAŽIJTE TO BEZVA, nejen TANEČNÍ, SPOLUTVOŘENÍ

CENA

 

400 Kč / 1 vstup (2 hodiny)

1400 Kč / 4 vstupy - PŘEDPLATNÉ  = 350 Kč / 1 vstup - ušetříte 200 Kč

(tančíme nepravidelně 1x - 2x za měsíc)

 

 

 

Na jednotlivé vstupy i na předplatné je možné si zakoupit 

D Á R K O V É  P O U K A Z Y

osobně nebo objednat na tel.: 721342493, nebo mail: danajuthnerova@seznam.cz

(po zaslání částky na účet, který vám sdělím, posílám POUKAZ do mailu) 

 

* POUKAZ platí 2 měsíce (platnost je uvedena na poukazu) - to znamená, že nejpozději v den ukončení platnosti poukazu je potřeba, abyste se mi ozvali a na tance se přihlásili (pokud tak neučiníte, poukaz propadá).

 

 

Těším se na vás všechny..

 

Pojďte společně, 

prostřednictvím hudby a tance, 

tvořit si svůj život snažším a krásnějším!

 

 

 
!!! OHLASY NA NAŠE TANEČKY si můžete PŘEČÍST ZDE !!!
 

 

Věřím, že zde každý najde odpověď na vše, co je potřeba. Pokud by tomu tak nebylo,

doplňující informace vám ráda sdělím na tel. 721 342 493.

Děkuji a těším se na vás a na naše společné tvoření!

 

S láskou

DJ

 

 

 

Na této stránce, v MENU vlevo nahoře, si můžete přečíst "OHLASY" jak se ženy na tancích cítí a co jim přináší... a také "TANEČNÍ ČLÁNKY" s informacemi o tom, co nového se u nás děje...

 

 
 

 

Tak takhle nějak vypadá intuitivní tanec  :-)