O mně

 

 

Všichni máme šanci prožít svůj život tak, jak si přejeme.

Tuto šanci však málo využíváme. Brání nám v tom strach a pochybnosti.

Můžeme to změnit, když nasloucháme srdci a umožníme lásce,

aby ten strach překonala..

 

A s tím vám můžu pomoci - nasměrovat vás a inspirovat..

 

Jmenuju se Dana Jüthnerová, *1971

 

Už v dětství a během svého dosavadního života, jsem prožívala spoustu, pro mě, psychicky i fyzicky náročných situací. Včetně těžké autonehody (1994), díky které jsem se i na chvíli mrkla "na druhý břeh" a pak jsem se devět měsíců, doslova, "znovu rodila". O deset let později následovaly velké zdravotní problémy, kdy mi pan doktor řekl, že ve čtyřiceti budu tutově o berlích, ale spíš ať počítám s vozíčkem..

Do tohoto období už bych se opravdu vracet nechtěla. Ale zároveň mám jasno, že není čeho litovat, protože teď už vnímám, že bez těchto nepříjemných prožitků bych nebyla tím, kým jsem teď. I když to doposud nebyla procházka růžovou zahradou, tak už s pokorou přijímám, že to, co prožívám (i když mě to občas obrací naruby) ke mně přichází, jako dar mnohých uvědomění, která mě posouvají dál.

Díky tomu všemu jsem zpětně pochopila spoustu věcí o sobě i o nás lidech celkově. Došlo mi, jaké máme úžasné schopnosti měnit k "obrazu svému" svůj zdravotní stav, vztahy i ostatní oblasti života.., že „stačí“ přestat lpět na tom, jak to bylo doposud, změnit své názory, návyky a přesvědčení a ujasnit si jaké to vlastně chceme mít..

Teď už vím, že ta bouračka mi vlastně přinesla prostor a čas přehodnotit to, jak jsem, do té doby, k sobě a k životu přistupovala (nebylo to nic moc – byla jsem zmatená, nešťastná a nemocná).. A jsem taky příkladem, že ani diagnózy doktorů, když si vy sami sobě stojíte za to, abyste něco změnili, nemusí být fatální a neměnné..

Už mi bylo čtyřicet i padesát.. 

PŘESTO JSEM ZDRAVÁ a MOJE TĚLÍČKO FUNGUJE BEZ VOZÍKU a BEZ BERLÍ. NAVÍC VEDU POHYBOVÉ AKTIVITY pro děti i dospělé, např.: Tanec jako cesta k uzdravení, V mém těle je mi skvěle – cvičení pro každého, pořádám (sama i ve spolupráci s Knihovnami v Sokolově a Karlových Varech) akce pro děti (především z MŠ a 1. stupně ZŠ, včetně mini-příměstských táborů ) atd.

Konečně vnímám a respektuji sama sebe, svoje tělo i svoji vesmírnou hodnotu a moc si toho všeho cením. Krása života a všechny její součásti, už pro mě nejsou samozřejmostí. Jsou to pro mě zázraky a láskyplné dary, které s vděčností přijímám..

MÁM JASNO, ŽE ŽIVOT JE DAR a JE NA MNĚ, JAK HO BUDU ŽÍT.

JSEM VDĚČNÁ, ŽE UŽ SI DOKÁŽU PLNIT SVÉ SNY a POSOUVAT SE VPŘED VE SVÉM ŽIVOTĚ i BEZ dalšího UTRPENÍ..

 

UMOŽŇUJU si ŽÍT, a NE JEN PŘEŽÍVAT. 

JDU KROK ZA KROKEM, SVÝM TEMPEM a SVÝM ZPŮSOBEM, 

SVOJÍ JEDINEČNOU CESTOU..

 

Moje zdravotnické vzdělání (dětská sestra) – praxe ve zdravotnictví a lázeňství, pozdější působení v několika obchodních firmách různého zaměření (obchodní oddělení) a od 2010 moje soukromá praxe (nejdříve masérská a posléze i terapeutická, taneční i cvičební atd.) mi umožnily přijít do kontaktu a komunikovat s obrovským množstvím lidiček různých národností (od miminek po seniory všeho věku), vnímat je a jejich osudy a pomoci jim cítit se v jejich životě lépe (ať už ohledně zdraví, práce, vztahů i dalších oblastí života).

Mým záměrem je, na základě mnohaletých prožitků a zkušeností svých vlastních i těch získaných při spolupráci s mými klienty, inspirovat a podpořit i vás, kteří toužíte po jasné mysli, zdravém těle, radostném životě a bezva vztazích (partnerských, přátelských, rodinných, pracovních..).

 

Tudy k tomu, co nabízím..

 

A protože se více a více otevírám všemu novému, přicházejí mi další a další inspirace. Tak i já se ráda nechám překvapit, jaké další projekty budu mít impuls zrealizovat.. ;-)

 

Mějte se pohodově a zdravě, a těším se na spolupráci s vámi!

 

S láskou DJ