INDIVIDUÁLNÍ  KONZULTACE

 

Jste v situaci, která je vám nepříjemná, ubírá vám energii a radost ze života? nevíte jak z toho ven?

Pojďte si o tom popovídat a nechat se inspirovat k jiným možnostem pohledu na věc a tím k usnadnění jejího vyřešení..

Mé zkušenosti jsou, že pro to, aby se situace, která se nám nelíbí změnila a věci se začaly dít k naší spokojenosti, je podstatné si, mimo jiné, uvědomit ne jen to, jak to nechceme, ale především to, jak to chceme a co pro to můžeme udělat.. 

Až ve chvíli, kdy máme jasno, co je s námi opravdu v souladu, teprve pak dáváme prostor tomu, aby to k nám mohlo přijít a také tímto dáváme prostor nárůstu naší životní energie a podpoříme tak naše zdraví fyzické i psychické.. 

A jednou s oblastí, ve které vám můžu pomoci je ujasnit si, co je opravdu touha vašeho srdce a sestavit plán, jak tuto touhu zrealizovat a cítit se tak ve svém životě, šťastnný, vklidu a v bezpečí.

 

Moje původní profese dětské sestry, i následné působení v mnoha firmách s různým zaměřením, mimo můj obor, mi umožnily setkat se za tu dobu s mnoha dětmi i dospělými lidmi všeho věku a různých národností. A tak jsem měla možnost sledovat nepřeberné množství lidských osudů, situací a to jak se s nimi každý vypořádává po svém...

To vše a také moje osobní prožitky a další zkušenosti ze soukromé praxe (které se věnuji od roku 2010), kde nadále moji klienti se mnou sdílí své situace, myšlenky, emoce a pocity, mě přivádí k mnoha uvědoměním, díky nimž jsem uzdravila a dále uzdravuji mnoho věcí v různých oblastech svého života a inspirovala a stále inspiruji k těmto uzdravením (psychickým, fyzickým, vztahovým atd.) i ostatní..

 

Proto nabízím různé metody, které vám mohou odlehčit a inspirovat vás, jak uzdravit sebe i svůj život, včetně Individuální konzultace.

 

Cena: 

osobní konzultace

800 Kč/ 60 min. nebo 3000 Kč / 4x60 min. - PŘEDPLATNÉ = 750 Kč / 60 min. - ušetříte 200 Kč

 

telefonická nebo online (Skype, Facebook) konzultace - 

500 Kč/ 30 min. 

800 Kč/ 60 minnebo 3000 Kč / 4x60 min. - PŘEDPLATNÉ = 750 Kč / 60 min. - ušetříte 200 Kč

 

Nejdříve se domluvíme na termínu konzultace a já vám dle domluvy zavolám (klasicky, na FB videohovor nebo Skype videohovor - záleží na vaší volbě).

Platba proběhne převodem na účet dle domluvy při objednávce.

 

 

Na jednotlivé konzultace i na předplatné je možné si zakoupit 

D Á R K O V É  P O U K A Z Y

osobně nebo objednat na tel.: 721342493, nebo mail: danajuthnerova@seznam.cz

(po zaslání částky na účet, který vám sdělím, posílám POUKAZ do mailu) 

 

* POUKAZ platí 2 měsíce (platnost je uvedena na poukazu) - to znamená, že nejpozději v den ukončení platnosti poukazu je potřeba, abyste se mi ozvali a objednali si termín konzultace (pokud tak neučiníte, poukaz propadá).

 

 

Těším se na vás.. S láskou DJ