METAMORFNÍ TECHNIKA (MT)

Jemná péče měnící starosti na pohodu.

Stejně jako při procesu Metamorfózy, když se těžkopádná housenka zakuklí a postupně promění na elegantního motýla, který si poletuje životem s lehkostí a nadhledem, může MT odlehčit i vás..

 

 

* Chcete už konečně žít, a ne jen přežívat? 

* Chcete, aby vám věci šly lehce, v klidu a plynule bez komplikací?  

* Chcete si začít věřit a snáze procházet strachem a nenechat pochybnosti, aby vám kazily to, po čem toužíte?  

* Chcete uzdravit sebe i svůj život?

 

Vím, že už jste toho hodně zažili a děláte, co můžete, aby se váš život odvíjel tak, jak si přejete.. A taky, z vlastní zkušenosti, vím, že to dá někdy hodně zabrat a člověk má pak pocit, že už udělal všechno, co mohl a aby ho ta beznaděj úplně nepřeválcovala, potřebuje podpořit..  

 

Zkrátka, pokud už nevíte kudykam..,

pokud se v některé oblasti svého života nebo situaci cítíte nesví, přetížení, vyčerpaní, zklamaní, bezradní, nemocní (fyzicky nebo psychicky)?

Pokud máte pocit, že se věci nehýbou, jak byste si přáli? A když už se to začne dařit, protože jste do toho vědomě dali veškerou sílu, energii a naději, tak stejně, dřív nebo později, přijde něco, co vám to zboří a jste zas na začátku?

Mnohdy to znamená, že vědomě sice víme, co chceme, ale naše podvědomá přesvědčení (nejsem dost dobrá/ý, nezasloužím si to, snadno ničeho nedosáhnu-všechno je komplikované, vše si musím vydřít atd.), která jsou zakořeněna tak hluboko v nás, že o nich vlastně nevíme nám realizaci našich přání prostě znemožňují..

 

Tato naše nevědomá přesvědčení často sahají až do doby, kdy s námi byla naše maminka těhotná a vznikají v souvislosti s tím, co ona v těhotenství prožívala a jak situace, do kterých se dostávala psychicky i fyzicky zvládala nebo nezvládala.

 

Všechny ty emoce, pocity, strachy a pochybnosti jsme totiž prožívali s ní a na jejich základě jsme si podvědomě utvořili, základy našeho vnímání života i sami sebe, a s tímto „základem“ jsme se pak narodili, vyvíjeli se a rostli a to právě, aniž bysme si to uvědomovali má velký vliv na to, jestli se nám v životě daří nebo ne a jestli jsme zdraví nebo nemocní..

 

JAK VÁM TEDY METAMORFNÍ TECHNIKA POMŮŽE?

Může vám pomoci, zbavit se toho podvědomého, co vás do teď brzdilo realizovat to, co si přejete.

 

Aplikace MT 

* zlepšuje naše zdraví psychické i fyzické,

* dává nám možnost hmatatelněji vnímat svoji vnitřní sílu a radost,

* prohlubuje se pak i naše psychická vyrovnanost,

* dokážeme snáze měnit „pohled na věc", * brát vše s větším nadhledem a * řešit situace s větším klidem, 

* můžeme vnímat více sami sebe, svoji vlastní hodnotu (pro sebe i pro druhé), naše schopnosti, talenty, dovednosti, které pak snadněji dokážeme využít ke * tvorbě svého života takového, jaký si ho přejeme..

 

POZITIVNÍ VÝSLEDKY MÁ I

při hyperaktivitě, při poruchách sebeovládání, agresivitě, AUTISMU, ADD, ADHD, při poruchách centrálního nervového systému, u zdravotně i mentálně postižených atd.

 

MT také pomáhá ve vypjatých situacích a v obdobích souvisejících s nějakým přechodem (dětství, dospívání, menopauza, problémy v zaměstnání, stěhování, rozvod, nemoc, úmrtí někoho blízkého atd.)

 

VELMI DOPORUČUJI používat MT před plánovaným těhotenstvím i během těhotenství

pro ZDRAVÝ VÝVOJ MIMINKA. Budoucí maminka tak odstraňuje své vlastní zátěže a tím odlehčuje a usnadňuje průběh svého těhotenství a porodu, a preventivně tak zajišťuje zdravý a nezatížený vývoj miminka.

 

 

BEZVA JE, ŽE MT

funguje, i když jí úplně nevěříte;

není potřeba se svlékat (potřebuji jen volná chodidla, dlaně a hlavu);

nepotřebuji znát vaši anamnézu, a pokud vy sami nechcete, nemusíte se mi s ničím svěřovat..

 

Pro efektivní výsledky doporučuji absolvovat více aplikací MT opakovaně (ideálně 1x týdně, případně 1x za 14 dní). Počet a délka jednotlivých aplikací závisí také na věku, aktuálním stavu a rozpoložení, které má vliv na momentální schopnost vnitřní očisty a regenerace organismu jednotlivých klientů..

 

Máte i možnost nejdříve si vyzkoušet jednu aplikaci, a pak se, podle svých pocitů, rozhodnout jak dál..

 

JAK APLIKACE MT PROBÍHÁ?

V mém provedení tato procedura začíná odlehčující a relaxační koupelí nohou s příměsí mořské soli a jedlé sody..

- mořská sůl odlehčuje a očišťuje organismus od zátěžových energií

- jedlá soda odkyseluje organismus a zjemňuje pokožku chodidel

Během koupele máte čas se aklimatizovat, zklidnit se, případně se zeptat na to, co vás zajímá a naladit se tak na samotnou aplikaci MT.

 

   

 

U mě dříve aplikace probíhala vsedě, jak vidíte na fotce, ale aktuálně jsem začala aplikovat vleže, protože vnímám, že je to pro obě strany (pro mě i vás) příjemnější.. Zaktualizovanou fotku sem vložím hned, jak to půjde..  Vy tedy ležíte vklidu na lehátku a já se postupně jemnými doteky a hlazením věnuji reflexním zónám páteře, které se nacházejí na vnitřní straně chodidel, dlaní a na zadní straně hlavy. Na aplikaci v místech na hlavě se, pro lepší přístup k nim, posadíte na židli..

 

Tím se aktivuje vaše vnitřní moudrost (samo-regenerační schopnost, kterou má každý z nás) a ta si řídí uzdravující procesy ve vás i ve vašem těle tak, že probíhají tak, abyste vše zvládli a tak jste trvale v souladu sami se sebou a v bezpečí.

 

Samotná aplikace trvá přibližně 60 minut (závisí na vašem aktuálním stavu a rozpoložení), přičemž v poměru k ostatním částem nejdelší pozornost věnujeme vašim nohám..

 

Celková procedura i s koupelí trvá přibližně 90 minut.

 

KDY MT NEAPLIKUJI

 

- při akutním virovém onemocnění (chřipka atd.)

- při otevřených poraněních kůže, vyrážkách a plísních na místech aplikace (nohy od chodidla až ke kotníku, dlaně a zápěstí, hlava)

- při ztvrdlé a rozpraskané pokožce na chodidlech

 

Pro komfortní pocit váš i můj, coby toho, kdo MT aplikuje, prosím o provedení pedikúry – stačí domácí samošetření. Děkuji..

 

------------------------------------------------------------------

 

Protože Metamorfní technika funguje na podkladě energetického působení,

je možná i APLIKACE NA DÁLKU

 

Před dohodnutou aplikací vám zavolám a prostřednictvím telefonu společně provedeme uvolňující dechové cvičení, případně vám zodpovím vaše otázky, pokud nějaké budete mít (na to, co vás zajímá se můžete zeptat už při objednávce termínu aplikace..)

Pak telefon položíte a jen si budete, pohodlně usazeni, relaxovat a vnímat sami sebe..

Po dokončení aplikace (zhruba 60 minut) vám znovu zavolám a zkonzultujeme vnímání dané aplikace z pohledu vašeho i mého…

 

Ohlasy na aplikaci MT na dálku:

„K léčení metamorfní technikou jsem se již vyjadřovala. Je to velmi léčivá a úlevná metoda v náročných životních situacích, nebo vhodná též v momentech, kdy chceme změnit svůj současný život. Napomáhá k hlubokým vnitřním uvědoměním a tím změně úhlu pohledu na situace a věci, které se nám v životě dějí.

Danuška Jüthnerová je velmi schopná, citlivá, důvěryhodná a absolutně respektující terapeutka. Mnohdy viděla a vnímala mě hloubš, než já sama sebe, s absolutní vírou v to nejlepší ve mě, a tím mi pomohla rozkrýt a vnímat sama sebe lépe, než před tím. I když jsem zpočátku této metodě nevěřila a byla trochu skeptická, nakonec jsem aplikace opakovala vícekrát a jen žasnu nad úžasnými změnami a proměnou mého života.

V době, kdy nebylo možné absolvovat MT osobně, jsem zkusila i aplikace na dálku, a funguje to úplně stejně. Vše, co bylo třeba k danému sezení probrat a prokonzultovat, jsme prodiskutovaly po telefonu a po Skypu.. Všem doporučuji. Ty změny jsou opravdu zázračné.. Helena, 40 let"

 

"Milá Dano. Ráda bych poděkovala za opakované léčení metodou Metamorfní techniky. Absolvovala jsem serii deseti sezení osobních a také si vyzkoušela léčení na dálku. Oba způsoby mohu vřele doporučit. Způsob, jakým přistupuješ k léčbě je mimořádný a přínosný. Vždy jsem měla pocit , že přemýšlíš velmi důkladně o tom jak léčit fyzické i psychické problémy. Na každé léčení jsem se velmi těšila a nikdy jsem nebyla zklamaná. Děkuji. Marie"

 

" Metamorfní techniku mohu vřele doporučit. Absolvovala jsem 10 sezení na dálku a myslím si, že je to mnohdy lepší, a má to stejné účinky jako když to někdo absolvuje osobně. Při aplikacích jsem se cítila krásně, uvolněně. Vnímala jsem energie klidu a všeobjímající lásky, světla. Měla jsem pocity, že se přeměňuji já zevnitř i moje minulost.

Podle mě jsem díky MT klidnější a vyrovnanější. Lépe dokážu zpracovávat situace, které v životě nastávají. Více poslouchám své tělo a tím mě to vede k sobě samé. Přehodnocuji i celkově svůj život a více věřím, díky MT, své intuici. Nechávám více vše plynout. Neříkám, že je hned všechno zalité sluncem, ale vnímám, že MT mi pomohla odblokovat různé bloky z minulosti. Pomáhá více se otevřít životu a sobě samé.. Eva, 33 let"

 

"Tímto velmi ráda DĚKUJI Daničko za krásný přínos Metamorfní aplikace na dálku do mého života. Díky úžasnému láskyplnému přístupu doporučuji a přeji zažít každému, kdo má odvahu a chuť poznávat své pravé "já" a posouvat se krůček po krůčku k porozumění sobě samému, k porozumění životu i k prosvětlování svých stínů. MT bych nazvala mocnou transformační sílou.

Díky, Daničko, Tobě probíhá tato transformace v jemnosti, v respektu, láskyplně a s podporou.

MT mi dala do života pocit důvěry v sebe, pocit důvěry v život, přesně takové to, "ať se děje cokoliv, důvěřuji, že je vše v pořádku".

Je to nádherné léčení na všech úrovních, jak fyzicky na těle, tak i léčení na duši.

Díky léčení touto metodou jsem našla cestu ke svému tělu i k vědomému vnímání svého vnitřního světa i k vědomému vnímání vnějšího světa kolem sebe. Naučila jsem se přijímat lásku, radost a dary života bez pocitu viny, přijímat beze strachu.

Moje obrovské díky patří nejen MT, ale obrovské velké díky hlavně Tobě, Daničko. Pro mě jsi ten nejúžasnější průvodce touto cestou proměny. Je mi ctí být doprovázená procesem proměny s takhle nádhernou bytostí.

Děkuji krásně Andrejka"

 

 
 

 

KDY

 

Ordinace dle telefonických objednávek

 

CENA

 

800 Kč / 1 aplikace (osobně - cca 90 min. - energetická očistná koupel nohou+MT / na dálku - cca 60 min. aplikace + konzultace před a po aplikaci)

Před první aplikací MT na dálku, máte možnost využít 30 minutovou telefonickou konzultaci ZDARMA

 

14 Kč / za minutu (u dětí do 7 let, včetně) - délka aplikace je stanovena intuitivně, podle aktuálního naladění dítěte

 

3800 Kč / 5 aplikací – PŘEDPLATNÉ (platí 3 měsíce ) = 760 Kč/1 apl. - 

ušetříte 200 Kč

 

7400 Kč / 10 aplikací – PŘEDPLATNÉ (platí 6 měsíců) = 740 Kč/1 apl. - 

ušetříte 600 Kč

 

Na jednotlivé aplikace i na předplatné je možné si zakoupit 

D Á R K O V É  P O U K A Z Y *

osobně nebo objednat na tel.: 721342493, nebo mail: danajuthnerova@seznam.cz

(po zaslání částky na účet, který vám sdělím, posílám POUKAZ do mailu) 

 

* POUKAZ platí 2 měsíce (platnost je uvedena na poukazu) - to znamená, že nejpozději v den ukončení platnosti poukazu je potřeba, abyste se mi ozvali a objednali si termín aplikace (pokud tak neučiníte, poukaz propadá).

 

 

Přeji vám zázračné dny a úspěšné tvoření vašeho vysněného života 

v radosti a ve zdraví

 

S láskou DJ

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

V MENU, vlevo nahoře, si můžete přečíst další OHLASY lidiček, kteří MT absolvovaliČLÁNKY o MT

seriál "METAMORFNÍ TECHNIKA a JÁ", kam postupně píšu další pokračování..

 

Další články o Metamorfní technice na stránkách www.inspirála.cz