14.-16.9. 2018

 
 
pořádáme víkendové INTUITIVNÍ TANCE 
v Nových Hamrech (Karlovarsko)
 
 
s názvem
 
 
"JSEM TAKOVÁ JAKÁ JSEM A JE MI FAJN"
 
 
 
 

 

Já osobně jako hlavní součást našich životů vnímám vztahy.

 

 A z mých životních zkušeností osobních i zkušeností získaných z mé soukromé praxe, při komunikaci s klienty, vím, že pokud se nám cokoli v oblasti vztahů nelíbí a vyvolává to v nás opozici (ať už je to chování lidí, se kterými přicházíme do kontaktu, nebo  jakákoli situace), ukazuje nám to, že je potřeba něco změnit v nás samotných (v našich postojích a přesvědčeních).

 

My ženy máme tu moc být hybnou silou v uzdravení našich vztahů, protože od nás samotných se odvíjí to, jak naše vztahy fungují. Jsme prostě vůdčí silou vztahů, i když to třeba některé z nás nevnímají. Příroda to tak zařídila. Prostě to jaká máme vnitřní nastavení a jak se zrovna cítíme, vyzařujeme kolem sebe a ovlivňujeme tím to, jak se cítí a chovají všichni kolem nás.

 

Nejlépe to můžeme vnímat v nejužších vztazích, tedy ve vztahu se svým partnerem (včetně oblasti intimity) a se svými dětmi, pokud nějaké máme. Protože, jak už jsem řekla v úvodním videu, žena je středobodem rodiny (partnerského vztahu), a KDYŽ JE VPOHODĚ A SPOKOJENÁ MAMINKA (partnerka), JE ŠŤASTNÁ I CELÁ RODINA (děti, partner, domácí mazlíčci…). I když je žena zrovna sama, když je spokojená, je schopna si „přitáhnout“ partnera, který je naladěný podobně…

 

Další zkušeností z mé praxe je, že TANEC, který je podstatou každé ženy (i té, která si ještě v tuto chvíli myslí opak), rozpohybovává  naše tělo, všechny pochody v něm i v našem nitru a tím pádem i dění v našem životě. A když tuto možnost správně uchopíme, může být velmi silným a účinným nástrojem k uzdravení nás samotných a následně i našich vztahů a vést k harmonizaci celého našeho života.

 

Proto vás, MILÉ ŽENY, tímto zvu na taneční víkend, kde tyto poznatky propojíme a ukážeme si možnosti jak si život tvořit posvém…

 

„POJĎTE, POZNAT SAMY SEBE, VZÍT DĚNÍ VE SVÉM ŽIVOTĚ DO SVÝCH RUKOU A PROSTŘEDNICTVÍM HUDBY A TANCE HO ZMĚNIT… VĚŘTE MI, ŽE TANČIT ŽIVOTEM JE DALEKO PŘÍJEMNĚJŠÍ, NEŽ SE JÍM JEN PRODÍRAT!“ 

 

Co spolu prožijeme?

 

PÁTEK

Prostřednictvím hudby, tance a dalších technik se očistíme od napětí a jeho příčin, abychom vystoupily z koloběhu všedních dnů a přeladily se na láskyplné plynutí a vnímání inspirace pro naše uzdravení na všech úrovních. A také pro navození klidného posilujícího spánku a radostného probuzení do dalšího dne..

 

SOBOTA

Proběhne takovým způsobem, abyste měly možnost podpořit každá individuálně sama sebe tak, abyste pak dokázaly vším, čím se teď aktuálně potřebujete zabývat, projít s optimismem, jisté samy sebou, s hlubším klidem a s menším výdejem energie.

 

Pomocí tance, hudby, krátkých energetických cvičení (inspirovaných z čínské medicíny, čchi-kungu, jógy)a povídání (inspirování vás sdílením praktických zkušeností z mé praxe/ ráda se nechám inspirovat i já vámi…) se podpoříme tak, že budete mít možnost:

 

. naučit se více vnímat samy sebe, své schopnosti a sílu a ukotvit se v nich

. dát větší důvěru své intuici a tak samy sobě

. pomoci svému tělu se očistit a dodat mu energii (umožnit si zaktivovat svá energetická centra a zaměřit se i na některé orgány atd.)

. přirozeně, prostřednictvím tance, uvolnit své tělo a vrátit mu pružnost, a tak skrze svůj pohyb rozpohybovat i svůj život

. inspirovat se jak jít bez obav do nevyhnutelných změn atd.

 

dopoledne

se zaměříme na naše tělo

 - jak se mu vědomě věnovat a vnímat jeho potřeby, které je smysluplné naplňovat,

- jak mu vyjádřit úctu a lásku, kterou nám pak oplácí tím, že je zdravé a podrží nás ve vypjatých situacích

- jak ho přijmout takové jaké je i se všemi jizvami,

- jak se věnovat konkrétním tělesným orgánům atd.

 

odpoledne

se zaměříme na naše nitro

 jak hlouběji poznat sama sebe, svoji celistvost, vnitřní klid a rovnováhu, své momentální naladění a jak ho změnit, pokud máme tu potřebu atd

 

NEDĚLE

proběhne PLES pro POPELKY  :-)

- kde bude možnost si popovídat v kruhu žen a předat si inspirace, jaké budou zrovna potřeba

- vyzkoušet si vědomou očistu a péči o sebe (ukázka aktivace bodů na obličeji a jak na automasáž obličeje)

- pokud budete chtít, bude tato párty možností se upravit (učesat, nalíčit..) tak, jak byste se v běžném životě neodvážily a nastrojit se do oblečků, které si třeba už dlouho toužíte vzít na sebe, ale také jste k tomu ještě nenašly odvahu (společenská róba není potřeba :-))

- prostě to bude možnost SVOBODNĚ VYJÁDŘIT SAMA SEBE bez obav, že by vás někdo posuzoval nebo odsuzoval..

- samozřejmě se bude i tančit, a bude smysluplné přestat se, alespoň po dobu našeho společného bytí, brát vážně a tento zlatý hřeb víkendu si opravdu užít..

- a nebyl by to ten správný ples pro Popelky, kdybyste si nakonec nerozlouskly TŘI OŘÍŠKY ..

 

Mám objednané krásné počásko.. Tak věřím, že nás jím Matka Země obdaruje a že bude příležitost si zatančit v přírodě na překrásném paloučku přímo u penzionu.. 

Bude to PARÁDNÍ!!! ;-)

 

Tak pojďte prožít bezva inspirativní víkend v úzkém kruhu dalších žen,

odpočinout si, odreagovat se a být samy sebou!

 

Už teď se na vás moc těším!

S láskou

DJ

 
 
 

Ubytování

 

Soukromý penzion,  Nové Hamry 387, 362 21 Nové Hamry (Karlovarský kraj)

(dva třílůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový) – penzion budeme mít jen pro sebe.. ;-)

 

Cena

 

Kurzovné:                              2 200 Kč

Ubytování a strava:              1 200 Kč              

(zahrnuje ubytování 2 noci 14.9. a 15.9. + stravu pátek – večeře, sobota – snídaně, oběd, večeře, neděle – snídaně, oběd)

Strava bude domácí, bezmasá, s láskou připravená.. ;-)

 

Organizační info

 

Registrace účastnic  14.9. 16:30 – 17:00 (od 17:30 program před večeří)

ubytování možné od 15:00 (případně dle individuální domluvy)

Sobotní program             9:00 – 17:00

Nedělní program             9:00 – 15:00

Tato akce bude vedena intuitivně, dle momentálních potřeb a naladění všech zúčastněných, proto berte uvedenou náplň víkendu jako orientační, kdy může dojít k jejím „jemným“ úpravám. Děkuji za pochopení.

 

Přihlášení na víkendové tance a platba

 

13.9. a 14.9. už se, prosím, hlaste JEN TELEFONICKY na 721342493

Zaplatíte vše hotově na místě..

 

Pro přihlášení se na tuto akci zašlete, prosím, email s níže uvedenými údaji na adresu danajuthnerova@seznam.cz

  1. Název a místo konání akce, na kterou se přihlašujete
  2. Jméno a příjmení
  3. Telefon
  4. Mailová adresa
  5. Adresa bydliště
  6. Případná poznámka

 

Místo na víkendových tancích vám bude rezervováno po zaplacení kurzovného 2200 Kč na č.účtu  1618417013/3030 Airbank

 do zprávy pro příjemce, prosím, uveďte:  PŘÍJMENÍ, TANCE N.HAMRY 14.-16.9.18

Po obdržení částky na uvedený účet vám bude zaslán potvrzovací email s podrobnými informacemi.

Ubytování a stravu 1200 Kč zaplatíte hotově na místě akce.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů

 

Na základě zákona č. 101/2000 sb. o ochraně osobních údajů, odesláním přihlášky spolu s údaji v ní uvedenými souhlasíte se zpracováním těchto vámi poskytnutých osobních údajů a jejich zařazení do databáze firmy Dana Jüthnerová. Veškeré osobní údaje slouží jen pro naše potřeby. V žádném případě je neposkytujeme třetím stranám. Odesláním vyplněné přihlášky účastník akce stvrzuje, že se seznámil s podmínkami účasti na ní a že je akceptuje.

 

 

Storno podmínky

 

Při odhlášení z akce více než dva týdny před zahájením semináře vám zaplacené kurzovné bude vráceno po odečtení manipulačního poplatku    200 Kč. Pokud zrušíte svoji účast na akci v termínu kratším než dva týdny před zahájením akce, částka je nevratná – můžete však za sebe poslat náhradníka v případě, že nás o tom předem informujete. Od chvíle zahájení, v průběhu nebo po skončení semináře odpadá jakýkoli nárok na vrácení zaplaceného kurzovného.