REGENERAČNÍ a RELAXAČNÍ MASÁŽE 

s použitím léčivých kamenů

 

Pomáhají odstranit bolesti (rozproudí životní energii - tím dochází k okysličení, relaxaci a regeneraci svalů, pohybového aparátu i ostatních orgánů). Oživují tělo, posilují imunitu, urychlují metabolizmus a zlepšují i vaše psychické naladění. 

Odstranit energetické bloky a podpořit přirozené proudění energie v těle, které je nezbytné pro zdravé fungování těla, mi pomáhají specielně upravené léčivé kameny, které při všech variantách masáží kladu na oblast trupu, popřípadě jimi i některá místa masíruji.

 

Tyto masáže jsou vhodné pro všechny, i pro děti a sportovce (využívají je i horolezci, judisti, florbalisti, lyžaři, cyklisti, atleti, tanečníci atd.)

 

Máte na výběr ze tří možností:

 

1/ Speciální MASÁŽ DOLNÍCH KONČETIN (včetně plosek) - revitalizuje, regeneruje a relaxuje ne jen mnou opečovávané plosky a dolní končetiny, ale skrze ně kompletně všechny části těla, všechny orgány, a odlehčuje úspěšně i psychiku.

Je výhodná i pro ty z vás, kteří z jakéhokoli důvodu nemohou ležet na břiše.

600 Kč / cca 80 min.* (včetně koupele nohou)

!!! Protože jsem přesvědčená, že si tato masáž zaslouží více pozornosti, tak níže na této stránce máte k dispozici VIDEO a podrobnější informace..!!!

 

Pokud máte potřebu nejen ulevit tělíčku, ale i cítit (prožívat) masáž na určité části těla, můžete využít

 

2/ MASÁŽ ČÁSTEČNÁ (záda, paže, šíje, hlava )

600 Kč / cca 60 min.*  

 

3/ MASÁŽ CELKOVÁ (plosky, dol. končetiny, břicho, hrudník, záda, hor. končetiny, šíje, hlava)

1 200 Kč / cca 120 min.* (včetně koupele nohou)      

(*uvedená délka trvání masáží je orientační – odvíjí se od aktuálního stavu a potřeb vašeho těla a mysli)

 

 

Permanentka MASÁŽ NOHOU, nebo ČÁSTEČNÁ MASÁŽ (10 aplikací)   5 400 Kč (9+1 ZDARMA = ušetříte 600 Kč)

Permanentka CELKOVÁ MASÁŽ (10 aplikací)                                   10 800 Kč (9+1 ZDARMA = ušetříte 1 200 Kč)

 

je možné si zakoupit D Á R K O V É   P O U K A Z Y * 

na jednotlivé aplikace i na permanentky*

 

osobně nebo si můžete objednat na tel.: 721342493, nebo mail: danajuthnerova@seznam.cz

(po zaslání částky na účet, který vám sdělím, posílám POUKAZ do mailu) 

 

* POUKAZ platí 2 měsíce (platnost je uvedena na poukazu) - to znamená, že nejpozději v den ukončení platnosti pukazu je potřeba, abyste se mi ozvali a objednali si termín aplikace (pokud tak neučiníte, poukaz propadá).

* PERMANENTKA platí 6 měsíců (platnost je uvedena na permanentce), je NEPŘENOSITELNÁ (je psaná jmenovitě na 1 konkrétního uživatele).

 

Podrobné informace - REGENERAČNÍ a RELAXAČNÍ MASÁŽ NOHOU 

s použitím léčivých kamenů

(celých dolních končetin, včetně plosky nohy)

 

Nohy jsou důležitou hybnou součástí v našem životě, a to nejen na fyzické úrovni, ale také na úrovni psychické a energetické.

 

!!!!!! Skrze péči o nohy je možné příznivě ovlivnit i fungování celého našeho těla !!!!!!

 

Proto je velmi smysluplné nohy, stejně jako naše celé tělo, vnímat, věnovat jim pozornost, průběžně je opečovávat a dávat jim lásku.

 

Samozřejmě, že lepší variantou je péče preventivní, kdy jejím prostřednictvím problémům a nemocem předcházíme, než pak zabývání se problémy již probíhajícími.

 

Proto zvu na tuto RELAXAČNÍ MASÁŽ NOHOU vás všechny, kteří máte zájem a vnímáte, že vaše tělo potřebuje péči a oživení, a jste ochotni mu je dopřát.

 

Je  také VHODNÁ pro VŠECHNY, i pro DĚTI a SPORTOVCE..

(využívají ji ve všech druzích sportu - horolezectví, judo, floorball, lyžování, cyklistika, atletika, tanec atd.)

 

 

Co nám tato masáž přináší?

(čím je jedinečná)

 

- uvolňuje svalové napětí (uvolňují se svaly a bloky na celém těle.. Tím mizí i případné bolesti zad, hlavy a jiných částí těla)

 

- zprůchodňuje lymfatický systém (zmírnění otoků, nejen v oblasti nohou, a  pocitové odlehčení dolních končetin)

 

- posiluje a vyživuje cévní stěny (stávají se tak pružnějšími a pevnějšími, při dlouhodobějších pravidelných aplikacích této masáže v kombinaci s úpravou životosprávy se zmírňují projevy křečových žil a, v některých případech, zcela mizí)

 

- mám i případy, kdy se po dlouhodoběji opakovaných aplikacích zmenšily patní ostruhy a doléčila se DNA na kloubu palce u nohy... 

 

- podporuje průchodnost našich energetických drah v těle, a tím pádem aktivuje činnost vnitřních orgánů, tím urychluje jejich regeneraci a metabolismus

 

-  rychleji se také hojí poúrazové stavy a bolesti s nimi související rychleji ustupují 

 

- umožňuje nám zrelaxovat a odpočinout si, což přináší celkovou svěžest, nárůst energie a odlehčuje mysl a psychické naladění (odchází únava, úzkosti, obavy, celkově se vylepšuje nálada a tak dále..)

 

 

 

Jak masáž probíhá?

 

U nás v ordinaci začíná tato procedura koupelí nohou s příměsí mořské soli a jedlé sody:

 

- mořská sůl odlehčuje organizmu od zátěžových energií

- jedlá soda odkyseluje organizmus a zjemňuje pokožku chodidel

 

Během koupele máte tak čas se zaklimatizovat a naladit se na samotnou aplikaci masáže (případně se zeptat na vše, co vás ohledně masáže zajímá)

 

Při masáži ležíte celou dobu na lehátku na zádech s lehce vyvýšeným trupem. Jako podporu masáže používám léčivé kameny specielně upravené pro masáže, které kladu na místa v oblasti trupu (hrudník a břicho), kdy spolu se stimulací bodů na chodidle tak dochází ke snadnějšímu rozproudění energií v těle a oživení funkce orgánů a celého organizmu, včetně jeho okysličení.

 

U každé končetiny začínám masáží bodů na plosce nohy, kdy jsou energeticky aktivovány jednotlivé orgány a dochází tak k uvolnění svalstva a napětí celého těla.. Pak se věnuji celému zbytku dolní končetiny až ke kyčli. Aby mohla být ošetřena i zadní strana, tak je potřeba, v určité fázi masáže nohu, stále vleže na zádech, pokrčit v koleni.

 

I když se fyzicky věnuji "jen" dolním končetinám, má masáž příznivý vliv i na všechny ostatní části těla. Takže může být použita i pro uvolnění bolestí a napětí, kdekoli jinde na těle (bolesti zad, hlavy, zažívací problémy atd.) 

 

Samozřejmě, že to jak často je masáž potřeba aplikovat, aby se dosáhlo žádaného výsledku je velmi individuální. Záleží na mnoha faktorech jako je délka trvání problému, věk klienta, kondice atd..

 

 

 

Masáže neaplikuji

při

 

- akutním virovém onemocnění (chřipka atd),

- otevřených poraněních kůže, vyrážkách a plísních na místech aplikace masáže (pokud se vyskytují na ošetřované části těla),

- ztvrdlé a rozpraskané pokožce na chodidlech

(pro komfortní pocit Váš i můj, coby terapeuta, prosím před masáží o provedení pedikury - stačí domácí samoošetření)

Děkuji!

 

 

Ordinace dle telefonických objednávek

tel.: 721342493

 

 

Takže pokud máte impuls dopřát si tento relax.. Přispět tak ke svému uzdravení.. A zregenerovat a oživit tak svoje tělo i mysl..

 

Jste vítáni.. Těším se na vás..

DJ

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

OHLASY 

 

Již několik let navštěvuji celkem pravidelně masáž nohou u Dany.

Nohy jsou velmi často opomínaná část našeho těla, přitom nám slouží a  nosí nás celý život.

Jsem vytížený a mám mnoho koníčků spojených s tělesnou aktivitou, judo, tenis, golf, vysokohorskou turistiku, skalp tůry... Každý rok několikrát lezeme 3-5ti tisícové hory.

Masáže u Dany mi přináší skvělé uvolnění a relaxaci. Cítím očištění celého těla, zbavily mne výrůstků na patách a pobolívání křečových žil. Celkově mne to zklidňuje, někdy si i pospím. Největší účinek je patrný po velké zátěži.

Dopřejte si odpočinek a očištění těla, a Danuško moc moc děkuji.   

Josef, 52 let

Pokud vás zajímá, jaké výpravy Pepča absolvuje, můžete se podívat na videiko tady..

 

--------------------------------------------

 

Na závěr, po absolvování 10 aplikací, Metamorfní techniky jsem si dopřála i masáž nohou, kde Danuška na mě položila kameny a masírovala postupně nohy a plosky nohou. Velice příjemná záležitost, málem jsem u masáže usnula. Cítila jsem jemné mravenčení jako příznak rozproudění enrgie v těle.
     Jsem velice šťastná, že se Danuška rozhodla pomáhat lidem, kteří si ji najdou. Já se k ní určitě vrátím. 
Lenka, 54 let

 

--------------------------------------------

 

Před nedávnem jsme byli s manželem opakovaně na masáži nohou u Danušky. Velmi jsme si to užívali oba,ale abych nemluvila příliš za něj,tak jak jsem si to prožila já . Ležet pohodlně na lehátku,hezky zabalená do teploučké deky,příjemně ohřáté kameny na čakrách, no pohodička. Každý dotek na nohou, od prstů až po kyčel je velice jemný a uvolňující. Relaxace, pohlazení, pohýčkání, jemný olej, to je velký přínos masáží nohou. Odcházela jsem s nohama o mnoho lehčíma a uvolněnýma .Dík.

Helena, 72 let