RELAXAČNÍ MASÁŽ NOHOU  s použitím léčivých kamenů

(celých dolních končetin, včetně plosky nohy)

Nohy jsou důležitou hybnou součástí v našem životě, a to nejen na fyzické úrovni, ale také na úrovni psychické a energetické.

 

Skrze péči o nohy je možné příznivě ovlivnit i fungování celého našeho těla.

 

Proto je velmi smysluplné nohy, stejně jako naše celé tělo, vnímat, věnovat jim pozornost, průběžně je opečovávat a dávat jim lásku.

 

Samozřejmě, že lepší variantou je péče preventivní, kdy jejím prostřednictvím problémům a nemocem předcházíme, než pak zabývání se problémy již probíhajícími.

 

Proto zvu na tuto RELAXAČNÍ MASÁŽ NOHOU vás všechny, kteří máte zájem a vnímáte, že vaše tělo potřebuje péči a oživení, a jste ochotni mu je dopřát.

 

 

Co nám tato masáž přináší?

 

- uvolňuje svalové napětí

 

- zprůchodňuje lymfatický systém (zmírnění otoků, pocitové odlehčení dolních končetin)

 

- posiluje a vyživuje cévní stěny (stávají se tak tak pružnějšími a pevnějšími, při dlouhodobějších pravidelných aplikacích této masáže v kombinaci s úpravou životosprávy se zmírňují projevy křečových žil a, v některých případech, zcela mizí)

 

- podporuje průchodnost našich energetických drah v těle, a tím pádem aktivuje činnost vnitřních orgánů, tím urychluje jejich regeneraci a metabolismus

 

- umožňuje nám zrelaxovat a odpočinout si, což přináší celkovou svěžest, nárůst energie a odlehčuje mysl a psychické naladění

 

 

Jak masáž probíhá?

 

U nás v ordinaci začíná tato procedura koupelí nohou s příměsí mořské soli a jedlé sody:

 

 - mořská sůl odlehčuje organizmu od zátěžových energií

- jedlá soda odkyseluje organizmus a zjemňuje pokožku chodidel

 

Během koupele máte tak čas se zaklimatizovat a naladit se na samotnou aplikaci masáže (případně se zeptat na vše, co vás ohledně masáže zajímá)

 

Při masáži ležíte celou dobu na lehátku na zádech s lehce vyvýšeným trupem. Jako podporu masáže používám léčivé kameny specielně upravené pro masáže, které kladu na místa v oblasti trupu (hrudník a břicho), kdy spolu se stimulací bodů na chodidle tak dochází ke snadnějšímu rozproudění energií v těle a oživení funkce orgánů a celého organizmu.

 

U každé končetiny začínám masáží bodů na plosce nohy, kdy jsou energeticky aktivovány jednotlivé orgány a dochází tak k uvolnění svalstva a napětí celého těla.. Pak se věnuji celému zbytku dolní končetiny až ke kyčli. Aby mohla být ošetřena i zadní strana, tak je potřeba, v určité fázi masáže, nohu, stále vleže, pokrčit v koleni.

 

I když se fyzicky věnuji jen dolním končetinám, má masáž příznivý vliv i na všechny ostatní části těla. Takže může být použita i pro uvolnění bolestí a napětí, kdekoli jinde na těle (bolesti zad, hlavy zažívací problémy atd.) 

 

 

Masáž neaplikuji

při

 

- akutním virovém onemocnění (chřipka atd),

- otevřených poraněních kůže, vyrážkách a plísních na místech aplikace masáže (celé dolní končetiny včetně chodidel),

- ztvrdlé a rozpraskané pokožce na chodidlech

(pro komfortní pocit Váš i můj, coby terapeuta, prosím před masáží o provedení pedikury - stačí domácí samoošetření)

Děkuji!

 

 

 

Kde?

 

Dětská poliklinika - Endokrinologická ordinace

(1. patro, vpravo od výtahu, dveře č. 19)

Bezručova 10,  Karlovy Vary

 

 

Kdy?

 

Ordinace dle telefonických objednávek

 

 

Cena masáže s koupelí nohou?

 

500 Kč / cca 60 min 

 

(délka trvání masáže je orientační - záleží na aktuálním stavu a potřebách vašeho těla i mysli)

 

 

Jste vítáni..

DJ

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

OHLASY :

 

Na závěr, po absolvování 10 aplikací, Metamorfní techniky jsem si dopřála i masáž nohou, kde Danuška na mě položila kameny a masírovala postupně nohy a plosky nohou. Velice příjemná záležitost, málem jsem u masáže usnula. Cítila jsem jemné mravenčení jako příznak rozproudění enrgie v těle.
     Jsem velice šťastná, že se Danuška rozhodla pomáhat lidem, kteří si ji najdou. Já se k ní určitě vrátím. 
Lenka 54